طب سوزنی با افزایش جریان خون و وارد کردن انرژی روی عضلات صورت و گونه باعث بهبود و افزایش قدرت کشش و رشد ماهیچه ای می شود و در نتیجه بعد از سه دوره درمان 10 جلسه ای فرد صاحب گونه هایی برجسته تر از قبل می شود.
اگر می خواهید گونه های تان برجسته شود تقویت عضله های گونه با سوزن تنها اتفاقی است که در این روش می افتد و به همین دلیل گونه مراجعان با این روش تنها به اندازه طبیعی بزرگ می شود. کسانی که می خواهند گونه شان را به شکلی غیرطبیعی برجسته کنند معمولا سراغ روش های تهاجمی تر مثل تزریق ژل و بوتاکس می روند اما در روش طبیعی که با طب سوزنی انجام می شود فرد گرچه تاثیر درمان را روی برجسته شدن گونه اش می بیند اما نمی تواند انتظار داشتن گونه ای چند برابر برجسته را با این روش داشته باشد.
سر و کله چروک های دور لب و دور چشم از آغاز 30 سالگی پیدا می شود و با ایجاد این تصور که پیری نزدیک است، افراد را ناامید و افسرده می کند. یکی از موثرترین راه ها برای به تاخیر انداختن این چروک ها، تغذیه مناسب پوست است. کرم های تقویت کننده و مرطوب کننده های پوست می توانند امکان تغذیه بهتر را فراهم کنند و دوری از اشعه های مضر آفتاب هم می تواند بروز این چروک ها را به تاخیر بیندازد. گذشته از این طب سوزنی با استفاده از سوزن های بسیار ظریف و مخصوص و یک بار مصرف در شرایط استریل موجب کلاژن سازی بهتر پوست و افزایش قدرت ارتجاعی پوست می شود و ضمنا با افزایش و بهبود جریان خون و عروق در پوست زمینه تغذیه بهتر آن را فراهم می کند.
اگر دور لب های تان چروک است شاید بهتر باشد پیش از ظاهر شدن یا عمیق شدن چروک های پوست تان درمان با طب سوزنی را آغاز کرده و با این روش از بروز چروک های عمیق در سال های آینده جلوگیری کنید. درست است که همه افراد در هر سنی می توانند از درمان با طب سوزنی نتیجه بگیرند اما بدون شک درصد نتیجه ای که به آن می رسند متفاوت است و فردی که در 70 سالگی با چروک های عمیق مراجعه می کند نمی تواند انتظار رسیدن به نتیجه بالای 50 درصد را داشته باشد.