به طور فزاینده ، هم زنان و مردان به دنبال راه های طبیعی برای برخوردار شدن از چهره جوان هستند. در حال حاضر برای لیفتینک . صورت از عمل جراحی تزریق بوتاکس ،مزوترا پی و ار اف استفاده میشود طب سوزنی هزاران سال برای درمان بیماری ها و خطوط چهره و چروک موثر بوده است.
در طب سوزنی از نفاط طب سوزنی که واقع شده در سراسر بدن هستند برای تحریک بدن و انرزی استفاده میشود . و هر نقطه کارایی مشخصی دارد ، اما همچنین اگره همراه با دیگر نقاط طب سوزنی مورد استفاده گبرد میتواند با ان نقاط تعامل داشته باشد. .در این روش احساس خستگی کاهش می یابد و انرزی صورت وبدن بدون مخارج زیاد بهبود می یابد. . معمولا در ابتدا حداقل ۶ تا ٨ جلسه در طی ۴ تا ٨ هفته نیاز است و معمولا بسته به سن وسلامت عمومی به تکرار یک تا دوبار در سال نیاز دارد.
نیاز به استفاده از مواد شیمیایی لیزر و اعمال جراحی نیست و هیچگونه عوارض جانبی طولانی مدتن ایجاد نمیکند. . در بدترین حالت ،ممکن است کبودی که در اثر ورود یک سوزن کوچک به است ایجاد شود که طی ١یکی دو روز از بین میرود همچنین دردناک نیست. در طب سوزنی واقعیت این است که معمولا بسیار آرامش بخش و انرژی زا است .
لیفتینگ صورت با طب سوزنی روز افزون است و بسیار ساده ، روش موثر و طبیعی است.