لیپو ماساژ چیست؟

روشی برای مبارزه اختصاصی با چربی های مقاوم و انباشته شده است. این روش اکنون تنها راه سریع و هدفمند و در عین حال لذت بخش است که با تعداد جلسات کمتر، بافت دارای چربی غیر فعال را به جنبش در آورده، سوخت و ساز آن را بالا برده و رهاسازی چربی را تحریک می کند.
از طرفی بافتهای ضخیم و سختی که سلول های چربی را احاطه کرده اند نرم شده و به تدریج به همراه رژیم و ورزش چربی های مقاوم و انباشته شده محو می شوند.
فعالیت ورزشی بدون فرق گذاشتن چربی ها را می سوزاند در حالیکه لیپو ماساژ با پافشاری روی چربی های مناطق مقاوم، بدن را آنگونه که شما تصمیم دارید دوباره شکل دهی می کند. صاف شدن، بالا کشیدن مناطق افتاده و تراشیده شدن نقاط برجسته.
از معجزات این روش است:
* فرم دهی بدن
** طرح دادن به پوست
** صاف و یکدست شدن پوست

لیفت ماساژ:باگذشت زمان پوست شروع به نازک شدن می کند، با کاهش تراکم پوست صورت نشانه های آغاز پیری نمایان گشته و خطوط، چروکها و افتادگی هایی در حاشیه صورت و افزایش منافذ باز، ظاهر می شوند. لیفت ماساژ روشی صددرصد طبیعی برای متراکم کردن لایه عمقی پوست و جوانسازی دوباره پوست صورت است.
لیفت ماساژ یک روش بی نظیر است که بدون نیاز به جراحی از طریق تحریک فیبروپلاستها و سلولهای سازنده و حمایت کننده از کلاژن سازی، پوست صورت را بازسازی می کند

فواید استفاده از دستگاه LPG :

قوام سازی و کشیدگی پوست
درمان بعد از دو ماه - درخشندگی پوست، چین و چروک، شیار ها طراحی دوباره حاشیه صورت
درمان بعد از دو ماه - طراحی صورت، طراحی لب، شیار های دور لب برطرف کردن خطوط چین و چروک صورت
درمان بعد از دو ماه - چروک پیشانی با عمق بسیار زیاد